Berner - це німецька міжнародна компанія, що спеціалізується на постачанні інструментів, пристроїв, обладнання та хімічних продуктів для різних професійних галузей. Компанія була заснована в 1957 році і швидко стала однією з провідних компаній в галузі B2B (бізнес-до-бізнес) в Європі. Її штаб-квартира розташована в Кюнцельсау, Німеччина.

В Україні Berner Group - представлений компанією Кодан з 2009 року. 

Основні напрямки діяльності Berner Group включають:

1. Автомобільний сектор:

Компанія постачає автомеханікам та СТО - інструменти, обладнання для діагностики, запчастини та аксесуари для ремонту і обслуговування автомобілів.

2. Будівельна індустрія:

Компанія надає будівельним компаніям та професіоналам інструменти, будівельні матеріали, захисні засоби і хімічні продукти для робіт в галузі будівництва та ремонту.

3. Індустрія та виробництво:

Компанія також спеціалізується на постачанні інструментів і обладнання для виробничих підприємств, включаючи засоби для роботи з металом, деревом і пластиком, а також зварювальне обладнання та інші інструменти.

4. Аграрний сектор:

Компанія надає сільськогосподарським підприємствам і фермерам різні продукти та інструменти для обслуговування сільськогосподарської техніки і інших аспектів сільського господарства.

5. Інші сфери:

Компанія працює у інших сферах, таких як готельна і ресторанна галузі, лісовидобуток і багато інших.

 

 

Також шукаємо партнерів щодо реалізацій продукцій Berner.

Зверніться за телефоном: +38 (099) 480-72-55, або надіслати запит на пошту: berner.ua@gmail.com